Mehmet Ali Erbil: Seda Sayan’ın yaşça küçük eşi olabiliyorsa benim de olur!

Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu Pembe Masa’nın bu haftaki konuğu, özel hayatıyla gündemden düşmeyen 66 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil oldu. Erbil, yaşadığı kaçış sendromu ve sonrası ile ilgili tüm bilinmeyenleri Uzman psikolog Özlem Esra Ada’ya anlattı.

Hastalık dönemi ile ilgili konuşurken “Ölümü hiç aklınıza getirdiniz mi?” sorusu yöneltilen şovmen, şu ifadeleri kullandı:

Ölümü aklıma getirmedim ama şöyle bir şey oldu… Kardeşim benim doktorumdu. Bir gün ona, ‘Eğer bitkisel hayata girersen beklemeyin, fişimi çekin dedim.

Hastalık döneminde kimseye fotoğrafını da çektirmeyen Erbil, “O görüntüleri hatırlamak istemiyorum” açıklamasında bulundu.

“KENDİME SEDA SAYAN’I ÖRNEK ALIYORUM”

Yaşça küçük aşkları ile de adından sık sık söz ettiren ünlü isim, kendisine yöneltilen eleştiriler için de konuştu. Komedyen, “Ben kendime Seda Sayan’ı örnek alıyorum. Onun nasıl ki yaşça küçük sevgilisi, eşi olabiliyorsa benim de olur” diyerek, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlenen şarkıcıya gönderme yaptı.

Genç sevgilisi Gülseren Ceylan ile tekrar barışan ve ilişkisini gizlemeyen Mehmet Ali Erbil, evlilik sorularına şaşırtıcı cevaplar verdi. Nikah masasına oturmaya sıcak baktığını belirten Erbil, şöyle konuştu:

Tekrar evlenip çocuk sahibi olmak isterim. Çocuk yeniden hayata gelmek gibi bir şey, çocuklarımın da hoşuna gider bu. Ailemize yeni bir enerji, yeni bir heyecan katar.

‘ÇARKIFELEK’ GÖRÜNTÜLERİNİ AĞLAYARAK İZLEDİ

Programda kendisine özel hazırlanan nostalji ‘Çarkıfelek’ klibini izleyen şovmen, yıllar önce yarışmada bir aile ye araba kazandırması ve ailenin okula gidecek çocukları için bu parayı harcayacaklarını söylemesi üzerine gözyaşlarına boğuldu.

Görüntüleri ağlayarak izleyen Erbil, “Nerden buldunuz bu görüntüleri? O günlere geri döndüm. Hem madenci, hem de öğrenci. Gel de bu arabayı verme, nasıl vermezsin?” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x