“Eşsiz Nissan Günleri” Aralık ayında da süprizlerle devam ediyor

“Eşsiz Nissan Günleri” Aralık ayında da süprizlerle devam ediyor

16-24 Aralık tarihleri arasında Nissan bayilerinde test sürüşlerine katılanlar birbirinden çeşitli çeşitli aktivitelerle 22:00’a kadar açık olacak.

 

Nissan Türkiye’nin “Eşsiz Nissan Günleri” aralık ayında da devam ediyor. “Nissan Bayileri Günleri” kapsamında 19 ve 21 Aralık tarihlerinde gece 22:00’a kadar, 16-24 Aralık tarihleri arasında ise birçok sürpriz etkinlik ve hediye ile hafta sonları da açık olacak. 

Nissan Türkiye ve bayileri aralık ayı içerisinde düzenlediği “Eşsiz Nissan Günleri” ile 19 ve 21 Aralık tarihlerinde saat 22:00’a kadar hizmet verecek. 

Buna ek olarak, 16-24 Aralık tarihleri arasında Nissan bayilerinde canlı radyo yayınları gerçekleştirilecek, sosyal medya fenomenleri hayranları ile buluşacak ve test sürüşüne katılacak müşteriler çeşitli hediyeler ve hediye çeklerine sahip olacaklar. Nissan sahibi olmak isteyenler yeni araçlar hakkında bilgi alırken, yakınları ise keyifli vakit geçirebilecekler. 

Türkiye’nin 26 şehrinde, 42 adet bayi ve satış sonrası hizmet noktasıyla Nissan Türkiye ve bayileri Aralık ayında da “Eşsiz Nissan Günleri”nde herkesi detaylı bilgi ve test sürüşüne Nissan bayilerine bekliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x