Danla Bilic ve Çakal’ın Aşkını Yeni Yeni Sindirenler, Hem Ala Tokel’e Hem de İlişkiye Tepki Gösterdi!

Danla Bilic’in, şarkıcı Çakal’la aşk yaşadığını ikilinin paylaştığı sarmaş dolaş hikayelerden öğrenenler aklını oynattı! İlişkiyi yeni yeni sindirmeye başlayanlar, olay aşkı tüm detaylarıyla masaya yatırdı?

Önce makyaj videolarıyla büyük üne kavuşan sonra dobralığı, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazinin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Danla Bilic sık sık gündem oluyor.

Aşk hayatında bir türlü dikiş tutturamayan ve yanlış seçimleriyle ünlü Danla Bilic’in hayatında yeni biri olduğunu geçtiğimiz gün öğrendik biliyorsunuz ki…

Üstelik bu sefer Danla Bilic, magazine düşmeden yeni aşkını kendi isteğiyle ilan etti! Doğum gününden hikayeler paylaşan Danla Bilic, dönemin popüler rapçilerinden Çakal’la beraber olduğunu önce bu fotoğrafla ?

Sonra da bulanık olsa da, dudak dudağa olduklarını bariz anlayabildiğimiz bu fotoğrafla ? duyurdu.

Bilic’in doğum gününde en yakın arkadaşları Ala Tokel ve Cemal Can Cansever de vardı ve o gece paylaşılan ilan-ı aşk hikayeleri sosyal medya kullanıcılarının diline fena düştü!

1. Gelin, birden üstümüze atılan aşk haberini daha yeni yeni sindirmeye başlayan sosyal medya kullanıcıları ne demiş beraber bakalım!

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20. Akıllarda tek soru… Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x