İstanbul’da gezi yapan gruba “Neden çıplak geziyorsunuz” diyerek laf atan yabancı uyruklu tepki çekti

Türkiye’ye yönelik her geçen gün artan göç hareketleri ve kaçak girişler tartışılmaya devam ederken İstanbul’da çekilen görüntüler dikkat çekti.

İstanbul’da turistik bir bölgede gezi yapan grubun başına beklenmedik bir olay geldi. Gezi sırasında grubun yanına yaklaşan yabancı uyruklu şahıs gruptaki kadınlara “Neden çıplak geziyorsunuz?” diye sorarak rahatsızlık verdi. Gruptaki genç kız önce cevap vermek istesede şahısla anlaşamayacağını anlayınca yanından uzaklaştırmak istedi. Grubun yanından bir türlü uzaklaşmayan yabancı uyruklu şahıs rahatsızlık vermeye devam edince genç kız şahsı telefon kamerasına çekmeye başladı. Bunun üzerine telefona saldıran yabancı uyruklu şahıs korku dolu anların yaşanmasına sebep oldu.

Genç kız o anları videoya çekerken yaşananları böyle anlattı: “Bu sudanlı ruh hastası bugün turumu yaparken gelip avustralyalı misafirime “neden böyle çıplak geziyorsun” diye sataşmaya başladı. önce cevap vermeye, sonra başımdan savıp uzaklaştırmaya çalıştım gitmedi.

Fotoğrafını çekersem belki korkar gider dedim telefonuma vurup düşürdü. polis aradığımı anlayınca namaza durası geldi, dışarda. bunlara şahit olan biri ben polis ararken başında durdu gözden kaybolmasın diye.

Polis geldi, bana öleceksin diye tehditler savurmaya devam etti. polis yakalayınca deliye yatıp “ben peygamberim, ayasofya’yı kiliseye çeviricem” diye saçmalamaya başladı. şikayetçi olsam turumu bırakıp onlarla gitmek zorunda kalacaktım ki imkansız, olmasam salacaklar adam belki beni takip edip zarar verecek.

Tam böyle ikilemde kalmış sinirden ağlıyodum… polisler evraklarını kontrol ettiler, deport edicez dediler. inşallah yapmışlardır. videoda sesim titriyo, ne söylesem bilemiyorum sinirden. daha yeni yatıştım açıkçası. sizden ricam… söyleyin her kadın KADES indirsin!”

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x