İkinci Kez Anne Olan Fahriye Evcen, Oğlu Kerem’i İlk Defa Takipçileriyle Paylaştı!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, son zamanların en beğenilen çiftleri arasında yer alıyor. Yaklaşık 6 yıldır evli olan ikili, 2019 yılında Karan adını verdikleri ilk çocuklarını kucaklarına aldı. 2 ay önce ise Kerem adını verdikleri ikinci çocukları dünyaya geldi. İkinci kez anne olan oyuncu, oğlunu ilk defa takipçileriyle paylaştı.

Ekranların başarılı oyuncusu Fahriye Evcen, sadece dizi ve filmleriyle değil özel hayatıyla da gündeme gelen isimlerden biri.

Ünlü isim, Çalıkuşu dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Burak Özçivit’le 2017 yılında dünyaevine girmişti.

Magazinin en gözde çiftleri arasında yer alan Özçivit ve Evcen, kısa bir zaman sonra da Karan adını verdikleri ilk çocuklarını kucaklarına almışlardı.

Mutlu evliliklerini sık sık sosyal medyadan paylaşan çift, geçtiğimiz sene bir çocukları daha olacağını duyurmuştu.

Ünlü çift, geçtiğimiz Ocak ayında Kerem adını verdikleri ikinci çocuklarına kucaklarına alarak tekrardan anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamışlardı.

Doğumdan sonra görüntülenen Evcen, oğlunun yüzünü göstermeyerek ”Benim de bebeğin de sağlığı gayet iyi. Karan’a çok benziyor.” diyerek açıklamalarda bulunmuştu.

Ünlü isim, bebeği Kerem’in görüntülerini ilk defa sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Büyük ilgi gören bu paylaşımına takipçilerinden yorum ve beğeni yağdı.

İşte o paylaşım;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir